شرایط و قوانین

با درود به شما همراهان گرامی و تشکر از انتخاب بامالینک جهت مدیریت و ارتباط با مشتریان خود، لطفا پیش از هر اقدامی این قوانین و شرایط را مطالعه فرمایید.

هدف این سایت آسان کردن فرایند مدیریت و ارتباط با مشتریان یا به نوعی تعریف CRM میباشد که پس از بررسی پیچیدگی ها و هزینه های این گونه سایت ها یا نرم افزارها برآن شدیم تا این فرایند را هرچه ساده تر پیاده سازی نماییم.

قانون کلی : این سایت از داخل ایران مدیریت و کنترل می شود و به همین دلیل تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است، علاوه بر قوانین زیر تمامی قوانین رایج در جمهوری اسلامی ایران در این سایت رایج است . با توجه به اهداف سایت، هرگونه فعالیت سیاسی ، مذهبی و مسایلی که با قوانین کشور و بامالینک متضاد باشد ممنوع است و در شرایط خاص پیگرد قانونی نیز در پی خواهد داشت.

 

قانون شماره ۱) تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اکانت آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی ایشان به تمام قسمت های وب سایت قطع خواهد شد.

قانون شماره ۲) کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال نظرات در وب سایت از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، اکانت آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به تمام قسمت های وب سایت قطع خواهد شد.

قانون شماره ۳) مسئولیت مطالب و نظرات ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می باشد و لزوماً نظر و یا مطلب مسئولین سایت نمی باشد.

قانون شماره ۴) در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به کاربران دیگر و مجموعه ها و مسئولان سایت با کاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی به وب سایت قطع خواهد شد.

با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار و ارسالهای خود را در سایت به عهده خواهید گرفت. در صورتی که از قوانین مذکور حمایت نکنید (در صورت امکان) به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما از سایت حذف خواهد شد. اجرای این قوانین به خواست بسیاری از افراد و به خصوص به لحاظ راحتی تمامی کاربران ملزوم می باشد.

با امید به اینکه با به کارگیری قوانین سایت و دستورالعملهایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد بتوانیم رضایت شما کاربر گرامی را جلب کنیم. به امید ساعات خوش در هنگام مشاهده این سایت برای شما

 

با تشکر

بامالینک